NE ARAMIŞTINIZ ?

Lütfen arama istediğiniz kategori veya ürün adını yazınız...

  • 1 ürün var

22 Ayar Altın Düğün Setleri

Kadınlar için en özel ve anlamlı günlerden biri olan düğünlerde gelinlikleriyle beraber göz kamaştırmalarını sağlayacak 22 ayar altın kullanılarak tasarlanmış düğün setlerini, yaratıcı takı dizaynlarıyla günlük hayattan özel aktivitelere kadar kadınların her anında yanında olmayı başaran Pirnus Diamond’ın online mağazasında bulabilirsiniz!

Takı konusunda çok hassas olan kadınların en mutlu günleri söz konusu olduğunda çok daha dikkatli davrandıkları düğünlerde gelinlerin kusursuz bir şıklık ve göz alıcı bir görüntü yaratmalarına fırsat sunacak 22 ayar altın düğün setleri, Pirnus Diamond’ın ayrıcalıklı ürün koleksiyonunda sizlerle buluşmayı bekliyor!

Gecenin Yıldızı Olacak 22 Ayar Düğün Setleri!

Yeşil, beyaz ve sarı altının muhteşem uyumundan meydana gelen 22 ayar altın düğün setleri; farklı boyutlarda renkli taşlarla süslenerek hareketlendirilmiş ya da ince yapılı zincirlerle örülmüş birbirinden şık bileklik, kolye, küpe ve yüzük parçalarından oluşuyor.

Gelenekselliğe düşkün kadınların en güzel ayrıntılarla düzenledikleri düğünlerinde etnik motifleriyle aradıkları otantik havayı yakalamalarına yardımcı olacak modellerin yer aldığı 22 ayar düğün setleri arasında hayatının her alanında çağdaş çizgilere yer veren kadınların ihtiyacını karşılayacak modern tasarımlar da bulunuyor. Geleneksel tarzdaki 22 ayar setleri; kökleri Mezopotamya’ya kadar uzanan, çok ince teller kullanılarak tamamen el emeğine dayalı biçimde tasarlanan kazaziye setler ile ilhamını şövalyelerin zırhından alan ve çok sık örgülerden oluşan Trabzon setlerden meydana gelirken modern stildeki takılar geometrik şekilleri ve çiçek süslemeleriyle dikkat çekiyor.

Siz de hayatınızın en anlamlı günlerinden biri olan düğününüzde gelinliğinizin güzelliğini tamamlayarak üzerinizde ışıl ışıl parlayacak 22 ayar set modellerine Pirnus Diamond’ın online mağazası üzerinden tek tıkla ulaşabilirsiniz. İnce detaylarla hazırladığınız düğün ve gelinlik konseptinize en uygun modeli 22 ayar düğün setleri arasından keşfedebilir ve dilediğiniz her an online olarak satın alabilirsiniz!