NE ARAMIŞTINIZ ?

Lütfen arama istediğiniz kategori veya ürün adını yazınız...

  • 12 ürün var

Düğün Seti

Farklı stilleri göz önünde bulundurarak her ortamda dikkat çekmeyi başaracak takı tasarımlarına imza atan Pirnus Diamond, en mutlu günlerinde de kadınların kusursuz bir görünüm yakalamalarını sağlamak adına ürettiği göz kamaştırıcı düğün setlerini online mağazası üzerinden beğenilerinize sunuyor!

Geleneksel düğünlerden yana olan kadınlar için klasik kalıplarla dizayn edilerek etnik unsurları mükemmel şekilde yansıtmayı hedefleyen modellerinin yanı sıra minimal tasarımları ve ışıltılı görüntüleriyle modern düğünlerin çizgisini yakalayacak çeşitlerini de bulabileceğiniz düğün setleri, Pirnus Diamond’ın seçkin ürün koleksiyonunda sizleri bekliyor!

Özel Günleri Daha Anlamlı Kılan Takı Setleri

Günümüzde gittikçe genişleyen gelinlik skalasında değişik tarzlara hitap eden çeşitleriyle dikkat çekici aksesuarlar olarak var olmayı sürdüren düğün setleri, kadınların hayallerindeki gelinliğin ışıltısını mükemmel şekilde tamamlamayı mümkün kılacak zarif takılar arasında yer alıyor. Yaratıcı tasarımlarıyla gelinlerin zarafetini beslemenin yanı sıra nişan, nikah, söz ve benzeri organizasyonlarda da kadınların kıyafetleriyle gösterişli bir bütün oluşturmayı başaran düğün setleri; beyaz, rose ve sarı altın seçenekleri ile özel günlerin vazgeçilmez aksesuar alternatiflerinden biri haline geliyor.

Pirnus Diamond’ın zengin ürün çeşitliliği arasındaki düğün setlerinin; altın, mini ve 22 ayar altın olmak üzere küpe, yüzük, kolye ve bileklik parçalarından oluşan üç ayrı seçeneği bulunuyor. Oldukça sade ve şık tasarımlara sahip altın setler, parlak taşlar yardımıyla gelinliklerin asil duruşunun çağdaş temsilcisi olurken görkemli dizaynları ile dikkat çeken 22 ayar setler ise geleneklere bağlılığın en yöresel ifadesini dile getiriyor. Seçkin davetler ya da gösterişli düğünlere katılırken kadınların elbiseleri kadar takılarıyla da dikkat çekmek için tercih edebileceği altın mini setler, renkli taşlarla süslü modelleri sayesinde pratik kombinler yapmaya fırsat tanıyor.

En mutlu gününüzün unutulmaz aksesuarları olarak kullanabileceğiniz ya da yakınlarınızın evlilik törenlerinde takılarınızla parlamak için tercih edebileceğiniz düğün setlerini Pirnus Diamond’ın online mağazası üzerinden inceleyebilir ve beğendiğiniz takı setlerini dilediğiniz her an sipariş verebilirsiniz!