NE ARAMIŞTINIZ ?

Lütfen arama istediğiniz kategori veya ürün adını yazınız...

Kullanım Şartları

1- PirnusDiamond.com'a üye olan herkes, sitemizden alışveriş yapabilir, ancak 18 yaşından küçük kişiler PirnusDiamond.com 'den alışveriş yapamazlar.
 
2- PirnusDiamond.com'da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca PirnusDiamond.com 'de geçerlidir.
 
3- PirnusDiamond.com 'da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.
 
4- PirnusDiamond.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. PirnusDiamond.com 'de fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.
 
5- PirnusDiamond.com, PirnusDiamond.com 'de satışa sunduğu ürünlerin hepsinin stoğunu tutmamaktadır. Sipariş edilen ürünler, gerekli görüldüğü durumlarda üretilmektedir, ancak; çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar; sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.
 
6- Üyenin internet üzerinden vereceği siparişlerinde, PirnusDiamond.com tarafından onay e-postası gönderilene kadar sipariş geçerli olmayacaktır. Üyenin siparişlerini kabul etme veya etmeme yetkisi PirnusDiamond.com 'dadir.
 
7- Havale / EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir. Havale / EFT siparişlerinde, 30 dakika içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilir.
 
8- Ödeme kredi kartı ile yapılırsa, Üyeden kredi kartı bilgileri istenecektir. Sipariş kabul edildiği takdirde, verilen siparişlerin bedeli bu kredi kartına borçlandırılacaktır. Üyenin gerçek olmayan veya başkasına ait bir kredi kartı kullandığı tespit edilir ve güvenilir olmayan üyenin siparişini, kendisine bildirme gereği duymadan sonlandırma hakkına sahiptir.
 
9- PirnusDiamond.com 'da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, PirnusDiamond.com 'nin izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz ve tekrar üretilemez.
 
PirnusDiamond.com web sitesini kullandığınızda, yukarıda ki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.