About Us
  • Popüler Aramalar
Sizin İçin Seçtiklerimiz

Kullanım Şartları

1.    pirnusdiamond.com' a üye olan herkes, sitemizden alışveriş yapabilir, ancak 18 yaşından küçük kişiler pirnusdiamond.com’dan alışveriş yapamaz, üye olamazlar.


2.    pirnusdiamond.com’da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca pirnusdiamond.com'da geçerlidir.


3.    pirnusdiamond.com; yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.


4.    pirnusdiamond.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. pirnusdiamond.com fiyatı, kapsam ve özellikleri hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.


5.    pirnusdiamond.com’da sipariş edilen ürünler genellikle üretilerek stoklara eklenir, ancak bazı durumlarda talep edilen ürünlerin yeniden üretimi mümkün olmayabilir. Bu tarz durumlarda, müşteriye bilgilendirme yapılarak ödemesi yapılan tutar iade edilir. Kredi kartı ile yapılan siparişlerde iade, sipariş verilen karta yapılırken, havale/EFT ile yapılan siparişlerde ise iade sipariş verilen banka hesabına gerçekleştirilir. 


6.    Üyelerin internet üzerinden vereceği siparişlerde, pirnusdiamond.com tarafından onay e-postası gönderilene kadar sipariş geçerli olmayacaktır. Üyenin siparişlerini kabul etme veya etmeme yetkisi pirnusdiamond.com’a aittir.


7.    Havale / EFT ile ödeme yapılırsa; verilen siparişlerin işleme alınma süreci, ödemenin resmi banka hesaplarına ulaştığı andan itibaren mümkün olmaktadır. Havale / EFT yoluyla gerçekleşen siparişlerin 30 dakika içinde ödeme işleminin tamamlanması gerekmektedir, aksi takdirde siparişler iptal edilir. 


8.    Kredi kartı ile ödeme yapılırsa; üyeden kendisine ait kredi kartı bilgileri istenecektir. Sipariş kabul edildiği takdirde, verilen siparişlerin bedeli bu kredi kartına borçlandırılacaktır. Üyenin gerçek olmayan veya başkasına ait bir kredi kartı kullandığı tespit edildiği takdirde güvenilir olmayan üyenin siparişi iptal edilir. Bu kapsamda pirnusdiamond.com, üyenin kendisine bildirme gereği duymadan siparişi sonlandırma hakkına sahiptir.


9.    Pirnusdiamond.com kendisinin belirlediği güvenlik kriterleri vasıtasıyla siparişe konu kredi kartı ve diğer ödeme araçlarıyla ilgili sahtecilik şüphesinde siparişi iptal etme ya da Müşteri ile iletişime geçerek, işlem güvenliğinin sağlanması için ek bilgiler talep etme hakkını saklı tutar. Yapılan güvenlik incelemesi sonucu elde edilen bulguları, sipariş sahibi ile paylaşma zorunluluğu bulunmamaktadır.


10.    pirnusdiamond.com’'da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, PirnusDiamond.com 'un izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz ve tekrar üretilemez.
pirnusdiamond.com web sitesini kullandığınızda, yukarıda yer alan hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.