NE ARAMIŞTINIZ ?

Lütfen arama istediğiniz kategori veya ürün adını yazınız...

  • 0 ürün var

Altın Düğün Setleri

Uzun süre hayalini kurduğunuz ve zevkinize göre özenle seçtiğiniz gelinliğinizi mükemmel şekilde tamamlayacak ya da katıldığınız organizasyonlarda takılarınızla parlamanızı sağlayacak altın düğün setleri, farklı tarzlara sahip zengin model çeşitliliği ile her kadının takı ihtiyacını karşılamayı amaçlayan Pirnus Diamond’ın online kataloğunda beğenilerinize sunuluyor!

Yeni trendlerin ışığında günümüzün en modern ayrıntılarını bir araya getirdiği tasarımlar ve etnik motiflerin canlandırdığı geleneksel parçalarla oluşturulan takıların buluştuğu Pirnus Diamond’ın online kataloğundaki altın düğün setleri arasından değişik düğün konseptlerine en yakın modeli seçebilir ve zarafetinizi destekleyebilirsiniz!

Altın Düğün Setleri ile Stilinize Işıltı Kazandırın!

İnce bir şerit halinde uzanan zincir üzerine doğal taşlarla işlenmiş çiçek, yaprak, su damlası gibi objeler ve geometrik şekillerle gösterişli bir görünüm kazanan altın setler; eşit boyutlarda taşlar kullanılarak tek sıra biçiminde oluşturulmuş su yolu takımlarıyla da sadeliğin ışıltısını kıyafetlerinize taşımanızı sağlıyor. Aralarında yeşil ve sarı altının göz kamaştırıcı etkisini üzerinizde hissetmenize fırsat sunacak modellerin yanı sıra gücünü beyaz altından alan parçaların de yer bulduğu altın düğün setleri; tasarım mucizesi kolyeler ile onları tamamlayan bileklik, küpe ve yüzüklerden oluşan takımlar şeklinde sizlere ulaşıyor. Online katalogdaki altın setler; düğünlerde gelinlerin farklı modellere sahip gelinlikleriyle muhteşem bir uyum yakalamak adına kullanabileceği gibi kadınların davetli olarak katıldığı nikah, nişan, düğün ve benzeri özel organizasyonlarda dikkat çekici bir görüntüye sahip olmak için de tercih edebilecekleri şık ve gösterişli takılar olarak ihtiyacınıza sunuluyor.

Siz de kıyafet ya da gelinliğinizin stiline uygun olarak seçebileceğiniz altın düğün setleri ile muazzam bir bütünlük oluşturmak için Pirnus Diamond’ın online kataloğunda yer alan modelleri inceleyebilir ve aradığınız şıklığı kolayca elde edebilirsiniz! Beğendiğiniz altın setleri online mağaza üzerinden dilediğiniz her an sizlere sunulan ödeme kolaylıklarından yararlanarak sipariş vermeniz mümkün!