NE ARAMIŞTINIZ ?

Lütfen arama istediğiniz kategori veya ürün adını yazınız...

Özel Seri

Kadınların kendilerini özel hissetmek istedikleri her ortamda çarpıcı ve zarif görünmelerine imkân sunan Pirnus Diamond, hassas zevklere özgü modellerle zenginleştirdiği özel seri takılarını sizlere ulaştırıyor!

Koleksiyonuna eklediği modern tasarımlar ve geleneksel motiflerle süslenmiş takı çeşitleriyle farklı tarzlara sahip kadınları buluşturduğu özel seri kategorisi ile birlikte Pirnus Diamond, online kataloğunda her türlü ihtiyaca şık ve kaliteli çözümler sunuyor!

Farklı Stillerin İdeal Tamamlayıcısı Özel Seri Ürünleri

Özel günlerde, ofis ortamlarında ya da günlük hayatta giyilen kıyafetleri daha renkli ve canlı hale getirmenin en kolay yollarından biri, yaratılan stilleri çeşitli aksesuarlarla süslemektir. Değişik stilleri göz önüne alarak tasarladığı takılarla her kadının aksesuar gereksinime cevap vermeyi başarabilen Pirnus Diamond, özel seri ürünleri arasında gösterişli görünümleri ile dikkat çekmek isteyen kadınların tercihi olabilecek modellerin yanı sıra sadeliğiyle göz dolduran çeşitlere de yer veriyor.

Yaratıcı dizaynlarıyla beğeni toplayan özel seri takıları; kolye, küpe ve yüzük birleşimiyle üçlü altın setler halinde sunulan damla serisi ve etnik desenleri ile dikkat çeken ottoman serisinden oluşuyor. Köşeli ya da yuvarlak çerçeveye sahip damla kolyelere getirilen kreatif yorumlarla hayata geçirilen altın setler, siyah veya beyaz taşlarla süslenmiş yüzük ve küpelerle tamamlanıyor. Geleneksel tarzın en güzel ifadelerinden biri olan Osmanlı motiflerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı ottoman serisi ise 22 ayar tuğralı kolye ve gerdanlık modellerinden meydana geliyor.

Yakınlarınızın en mutlu günlerini kutladığınız nişan, nikah, düğün ve benzeri organizasyonlarda hediye olarak düşünebileceğiniz tuğralı kolye ve gerdanlık modelleri ile aynı organizasyonlarda ya da özel günlerde kullanmak için tercih edebileceğiniz damla kolye çeşitlerini Pirnus Diamond’ın online mağazasında bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ottoman serisi ve damla serisi ürünlerini dilediğiniz her an online mağaza üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.