NE ARAMIŞTINIZ ?

Lütfen arama istediğiniz kategori veya ürün adını yazınız...

Altın Kelepçeler

Altın Kelepçeler

22 Ayar Kelepçeler

22 Ayar Kelepçeler

Bilezik

Özel günlerde yakınlarınıza hediye edilebilecek en değerli aksesuarlardan biri olan bilezik modellerinin, aralarında gelenekselliğin hâkim olduğu tasarımların yanı sıra modern dizaynlara sahip seçeneklerin de bulunduğu zengin ürün skalasıyla sunulan çeşitlerine Pirnus Diamond’ın online kataloğundan ulaşabilirsiniz!

Sarı altının ağırlıkta kullanıldığı ve beyaz altın ile süslenen modellerinin de bulunduğu bilezikler, zevkinize göre seçebileceğiniz ince veya kalın yapılara sahip ve taşlarla süslenmiş türleri ile Pirnus Diamond’ın seçkin ürün yelpazesinde sizlerin keşfini bekliyor!

Özel Günlerin Kıymetli Armağanları; Bilezikler!

Kültürel hafızanın birikimiyle geleneksel zenginliği buluşturan bilezik modelleri, geçmişten günümüze kadar düğün, nikah, nişan ve benzeri organizasyonlarda bireylerin yakınlarının en güzel günlerini kutlamak amacıyla hediye ettiği özel aksesuarlar olarak bugün hala önemini korumaya devam ediyor. Değeri azalmaksızın giderek büyük oranda artan altın bilezik modelleri, günümüzde bireyler tarafından bir yatırım aracı olarak değerlendirilmenin yanı sıra daha modern çizgilerde üretilmiş modelleriyle de günlük hayatta veya özel günlerde şık bir detay olarak kullanılmaya başlanan aksesuarlar arasında yer almaya başlamıştır.

Hem hediye amaçlı hem de aksesuar biçiminde kullanmak üzere tercih edilebilecek çeşitleriyle Pirnus Diamond’ın ayrıcalıklı ürün kataloğunda yer alan altın bilezikler; kelepçe bilezik, 22 ayar bilezik ve taşlı dorika bilezik olmak üzere üç kategori altında sizlere ulaşıyor. Etnik yapılarıyla gelenekselliğin en güzel örneklerini barındıran kelepçe bilezikler; tuğra motifleri ve altın toplarla zenginleştirilmiş modelleriyle beğenilerinize sunuluyor. Kadınların farklı zevkleri göz önüne alınarak ince veya kalın boyutlarda üretilen 22 ayar bileziklerin yanı sıra online katalogda beyaz başta olmak üzere pek çok renkli taşlarla süslenmiş dorika bilezik modellerini de keşfedebilirsiniz.

Özel günlerin en değerli armağanları olarak takdim edilebilecek ya da minimal tasarımlarıyla günlük hayatta da kullanılabilecek altın bileziklerin birbirinden şık modellerini Pirnus Diamond’ın online mağazasında bulabilir ve beğendiğiniz ürünleri günün her saati sipariş verebilirsiniz!