NE ARAMIŞTINIZ ?

Lütfen arama istediğiniz kategori veya ürün adını yazınız...

  • 4 ürün var

Outlet Altın Kolye

Sıra dışı detaylarla süslü ya da sadeliğiyle göz kamaştıran kolye tasarımlarına yer verdiği online kataloğunda Pirnus Diamond; her kadının kişiliğini yansıtarak özenle yarattığı stilinde kendisini bulabileceği birbirinden farklı tarzlardaki altın kolye modellerini incelemek üzere sizleri online mağazasına bekliyor!

Takı seçiminde önceliği etnik öğelerle harmanlanmış modellere veren kadınların yanı sıra mücevherlerinde çağın ritmini yakama hedefinde olanların da gereksinimi karşılayacak altın kolye çeşitleri, %30’a varan indirim fırsatlarıyla Pirnus Diamond’ın outlet altın kolye kategorisi altında sizlerle buluşuyor!

Her Bütçeye Uygun Altın Kolyeler…

Tarihin en eski takılarından biri olan ve hem yerel halkın kadınları hem de seçkin kadınlar tarafından yüzyıllar boyunca şıklığın temsilcisi olarak kullanılan kolyeler, bulundukları toplumun geleneklerini yansıtan ve bu nedenle toplumun simgesi değeri taşıyan mücevherlerindendir. Tek başlarına kullanıldıkları gibi yüzük, küpe, bileklik gibi takı seçenekleriyle birleştirilmeye elverişli özellikleri sayesinde farklı tarzlarda takımlar oluşturmaya olanak tanıyan kolye modelleri, şıklığın yanında kadınlar için pratik bir kullanım da yaratan takılardır.

Geleneksel görünümlerle modern stili harmanladığı, estetik bir dokunuş ve kullanışlı bir yapıyla tasarladığı altın kolye modelleriyle Pirnus Diamond; bir yandan her stile yaratıcı çözümler sunarken bir yandan da uyguladığı indirimlerle her bütçeye hitap etmeyi başarıyor. Sizin için özel olarak hazırlanan indirimli altın kolye seçenekleri; renkli taşlarla bezenmiş, dört yapraklı yonca ya da nazar boncuğu formunda tasarlanmış modeller ile zincir çeşitlerinden oluşuyor. Rose ve yeşil altının hakimiyetinde dizayn edilen online katalogdaki indirimli ürünler, sadeliklerinin yanı sıra gösterişli yapıya sahip çeşitleriyle de pek çok stili karşılayabilecek çeşitlilikle beğenilerinize sunuluyor.

Gerek kendinizi şımartmak için gerek yakınlarınıza hediye olarak sunmak amacıyla tercih edebileceğiniz online katalogdaki altın kolye modellerini inceleyerek siz de beğendiğiniz indirimli ürünleri günün her saati online ödeme yönteminden faydalanarak kolayca satın alabilirsiniz.