NE ARAMIŞTINIZ ?

Lütfen arama istediğiniz kategori veya ürün adını yazınız...

  • 0 ürün var

Şahmeran Bileklik

Büyük bir özenle seçtikleri kıyafetleri kusursuz bir şekilde tamamlayacak takı tasarımlarına ihtiyaç duyan kadınların gereksinimlerine kaliteli ürünlerle cevap veren Pirnus Diamond’ın ezber bozan stiller yaratmak isteyen kadınlar için ürettiği şahmeran bileklik modellerini online mağaza üzerinde bulabilirsiniz!

Altın Şahmeranlarla Stilinize Sıra Dışı Bir Dokunuş Yapın!

İlkçağ medeniyetlerine kadar ulaşan tarihi arka planlarıyla takılar, kültürel bir simgeye dönüşen güçlü yönleriyle günümüzde de tıpkı geçmişte olduğu gibi özellikle kadınlar için aynı önemi sürdürmektedirler. Adını Anadolu kültüründe baş kısmı insan, gövdesi yılan olan mitolojik bir kadın figüründen alan şahmeran bileklik modelleri; diğer klasik takı türleri arasından sıyrılan sıra dışı tasarımlarıyla kadınların ellerini süslemek için kullandıkları zarif ve gösterişli takılar arasında yer alır. Elin orta veya yüzük parmağına geçirilen zincirin bileğe kadar ulaşıp bilekliğe bağlandığı şahmeran takılarının el üzerinde kalan orta noktasını çeşitli objeler süsler. Geometrik şekillerden çiçek motiflerine, yıldız, kalp gibi figürlerden hayvan sembollerine kadar pek çok farklı süslemeyle dizayn edilen şahmeran modelleri; küpe, kolye gibi yardımcı takılarla yakaladıkları uyum sayesinde şık takımlar yaratmaya fırsat tanır.

Pirnus Diamond’ın seçkin ürün kataloğunda yer alan şahmeran bileklik modelleri; rose, yeşil ve beyaz altın kullanılarak tasarlanmış ve renkli taşlarla süslenmiş çeşitleriyle hem takılarında gelenekselliğe öncelik tanıyan hem de modern dizaynlardan hoşlananların beğenilerine sunuluyor. Zincirlerinin ince yapısı ve üzerinde kullanılan motiflerin minimal görüntüsü ile göz dolduran altın şahmeran modelleri, günlük hayatta ya da özel günlerde kıyafetlerin şıklığını desteklemek için kadınların tercih edebileceği pratik takılar olarak sizlere ulaşıyor.

Siz de kıyafetlerinizi hareketlendirmek için kullandığınız takılara yaratıcı ve olağan dışı bir hava katmak istiyorsanız, Pirnus Diamond’ın online mağazasında bulunan şahmeran takılarına göz atabilirsiniz. Zevkinize ve sahip olduğunuz stile göre seçebileceğiniz şahmeran modellerini dilediğiniz her an farklı ödeme metotlarıyla Pirnus Diamond’ın sanal mağazası üzerinden satın alabilirsiniz.