NE ARAMIŞTINIZ ?

Lütfen arama istediğiniz kategori veya ürün adını yazınız...

  • 2 ürün var

22 Ayar Altın Küpeler

Sadece kıyafetleriyle değil takılarıyla da dikkat çekmek isteyen kadınların ufak bir detay olarak kullanıp etkili bir sonuç alabileceği 22 ayar altın küpe modelleri, farklı tarzları karşılayan zengin ürün çeşitliliği ile Pirnus Diamond’ın ayrıcalıklı mücevher koleksiyonunda sizleri bekliyor!

Gösterişli yapılarıyla tüm ilgiyi üzerine toplayan tasarımlar ile minimal yorumlarının sadeliğin temsilcisi haline geldiği modelleri bir araya toplayan Pirnus Diamond’ın web sayfalarında, girdiğiniz her ortamda takılarınızla parlamanızı sağlayacak kreatif seçenekleri bulabilir; özgün stilinizin sırrı olarak kullanabilirsiniz.

22 Ayar Altın Küpelerle Stilinizi Canlandırın!

Yüzde 22’lik kullanımıyla altın oranı en yüksek mücevherler arasında yer alan Pirnus Diamond’ın online kataloğundaki altın küpe modelleri, aralarında Trabzon burma çeşitlerinin de bulunduğu hem modern ayrıntılar hem de geleneksel motiflerden ilham alınarak tasarlanmış oldukça şık ve kullanışlı ürünler olarak öne çıkıyor. Kadınların kullanım amaçlarına ya da zevklerine göre seçmelerine imkân vermek amacıyla sabit ve sallantılı olmak üzere iki farklı model seçeneği ile sunulan 22 ayar küpeler; ince ve uzun zincirler, ufak Swarovski taşlar ve yuvarlak altın toplarla süslenmiş oldukça yaratıcı modellerden oluşuyor. Takıların vazgeçilmez unsurlarından biri olan lale, papatya gibi çiçek desenlerinin yanı sıra etnik öğelerin de tasarımlarına dahil olduğu 22 ayar küpe modellerinin klipsli veya j şeklindeki kullanım çeşitlerini online katalogda bulabilirsiniz.

İster günlük hayatta ister özel günlerde ister ofis ortamlarında yapacağınız farklı stillerdeki kombinlere hareket katmak için kullanabileceğiniz 22 ayar küpeleri, Pirnus Diamond’ın online mağaza sayfalarında inceleyerek aradığınız özelliklere sahip modeli keşfedebilirsiniz. Tek başına ya da bileklik, kolye, yüzük gibi diğer takıların tamamlayıcısı olarak rahatlıkla değerlendirebileceğiniz altın küpe modellerini güvenli online alışveriş avantajı ve farklı kredi kartlarına uygulanan taksit imkanları ile günün her saati satın alabilirsiniz.