NE ARAMIŞTINIZ ?

Lütfen arama istediğiniz kategori veya ürün adını yazınız...

  • 10 ürün var

Altın Küpe

Hem günlük hayatlarında hem de özel günlerde kıyafetlerini küçük dokunuşlarla hareketlendirmeyi tercih eden kadınların popüler aksesuar seçimlerinden biri olan altın küpe modelleri, kreatif tasarımların modern öğelerle birleştiği Pirnus Diamond’ın online kataloğunda sizleri bekliyor!

Sade modellerden ihtişamlı seçeneklere kadar oldukça geniş bir yelpazede sizlere ulaşan altın küpeler, uzman üreticilerin hassas temaslarıyla meydana getirilmiş şık görüntüleriyle olduğu kadar kullanışlı yapılarıyla da dikkat çeken yaratıcı parçalar olarak online katalogda beğenilerinize sunuluyor.

Takı Koleksiyonunuzun Vazgeçilmezi Olacak Tasarımlar

Antik medeniyetlerde takıların ilk ortaya çıktığı tarihten bu yana popülerliğini ve üretim çeşitliliğini yitirmeden en değerli ve pratik mücevherlerden biri olarak hayatımızdaki yerini koruyan küpe modelleri, Pirnus Diamond’ın online kataloğunda altın ihtişamıyla buluşuyor. Rose altının sıcak rengiyle hayat bulan modellerin yanı sıra yeşil ve beyaz altının parlaklığından doğan altın küpe çeşitlerini de bulabileceğiniz online katalogda Pirnus Diamond, mücevher konusunda duyarlı kadınlar için her zevke ve tarza uyum sağlayabilecek tasarımları sizlere ulaştırıyor.

Online katalogda; üzerinde ağırlıklı olarak farklı boyutlarda Swarovski taşlarla hareketlendirilen kelebek, kalp, yaprak, sonsuzluk işareti ve benzeri objelerin yer aldığı altın küpe modellerinin zincirlerle sallantılı bir görünüm kazandırılmış ya da j şeklinde tasarlanmış çeşitleri bulunuyor. Pürüzsüz bir yüzeye sahip ya da üzerine atılan çizgilerle formu değiştirilmiş halka küpelerin yanı sıra farklı altın çeşitleriyle küçük toplar kullanılarak dizayn edilmiş dorika küpelere de ulaşabileceğiniz online katalogdaki modellerle stilinize şık ve dikkat çekici bir dokunuş yapabilirsiniz.

Siz de bilezik, kolye ve benzeri parçalardan oluşan takımlarınıza dahil etmek ya da gireceğiniz her ortamda zarafetini sadece altın küpe modelleriyle tamamlamak istiyorsanız Pirnus Diamond’ın online mağazasına göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri farklı kredi kartlarına taksit imkanlarından yararlanarak online katalog üzerinden günün her saati kolaylıkla satın alabilirsiniz!