NE ARAMIŞTINIZ ?

Lütfen arama istediğiniz kategori veya ürün adını yazınız...

  • 25 ürün var

Damla Çerçeve Serisi

Yaratıcı tasarımlara sahip modelleriyle pek çok farklı zevke ve ihtiyaca hitap etmeyi başaran Pirnus Diamond; birkaç parçadan oluşan kompleks yapılarıyla hem tek başlarına hem de takım halinde kullanmanıza fırsat tanıyan damla setlerini, ayrıcalıklı ürün kataloğunda sizlerin beğenisine sunuyor!

Günlük hayatta giymek için seçtiğiniz kıyafetlerin yanı sıra özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan abiyelerin üzerinde de pırıl pırıl parlayacak damla serisi takı setleriyle siz de şıklığınıza dikkat çekici bir dokunuş yapabilir ve tarzınızı kolaylıkla canlandırabilirsiniz!

Kolye, Küpe ve Yüzüğün Eşsiz Uyumundan Doğan Setler

Küpe ve kolyenin ayrılmaz bütünlüğünden alınan ilhamla oluşturulan takımlar ile altın yüzük, küpe ve kolyenin kusursuz uyumundan doğan setlerin yer bulduğu Pirnus Diamond’ın online kataloğundaki damla serisi takılar; göz kamaştırıcı dizaynları ve kullanışlı yapılarıyla her kadının stiline kolaylıkla dahil edebileceği ürünlerdir.

Tasarımlarının oluşturduğu kolye, yüzük ve altın küpe modelleri ilk bakışta bir damlayı andırdığı için bu isimle anılan damla setleri; sarı, siyah ve beyaz renkleriyle parlayan taşlar ve yeşil altın kullanılarak üretilmiş modellere sahiptir. Üzerinde ağırlıklı olarak renkli taşlardan oluşan geometrik şekillerin kullanıldığı, uç kısmı yuvarlak, kare, oval ve üçgen şekilde bitirildiği damla serisi takı setlerinin yüzükleri birbirleriyle birleşmeyen iki ucun çapraz buluşmasından meydana gelirken küpeleri sabit küpe tarzında dizayn edilmiştir.

Aksesuarda gösterişe önem verenlerin tercih edebileceği iddialı modellerin yanı sıra minimal stilde hayat bulan seçeneklerine de ulaşabileceğiniz Pirnus Diamond’ın online kataloğundaki damla serisi takılar, modern görünümleriyle sizlere mücevherlerinizde çağın ritmini yakalama fırsatı veriyor. İster stilinizi zenginleştirmek için ister yakınlarınıza hediye olarak sunmak için satın alabileceğiniz damla setlerini, Pirnus Diamond’ın online mağazası üzerinden inceleyebilir ve beğendiğiniz modelleri günün her saati sizlere sunulan güvenli alışveriş sistemi sayesinde sipariş verebilirsiniz!