NE ARAMIŞTINIZ ?

Lütfen arama istediğiniz kategori veya ürün adını yazınız...

  • 0 ürün var

Ottoman Seri

Kadınların vazgeçilmez aksesuar seçenekleri arasında yer alan takıları hem modern tarzda hem de geleneksel öğelerle harmanlayarak tasarlayan Pirnus Diamond, köklerine ve kültürlerine duydukları saygıyı mücevherleri ile dile getirmek isteyen kadınlar için ürettiği Ottoman serisi takı koleksiyonunu incelemek üzere sizleri online kataloğuna bekliyor!

Dilerseniz katıldığınız organizasyonlarda stilinize etnik bir hava katmak dilerseniz günlük hayatınızda oluşturduğunuz geleneksel kombinleri desteklemek için kullanabileceğiniz Ottoman serisi tuğralı kolyelerin birbirinden yaratıcı tasarımlarla hayat bulan seçeneklerini, Pirnus Diamond’ın online kataloğunda keşfedebilirsiniz!

Tuğralı Kolyelerle Tarihin İzlerini Boynunuzda Taşıyın!

Osmanlı kültürünün en güzel simgelerinden biri olarak geçmişten günümüze değerini kaybetmeden pek çok aksesuarı süslemeye devam eden tuğra motifleriyle donatılmış altın kolye modellerinin yer bulduğu Pirnus Diamond’ın online kataloğunda, her biri tarih kokan tuğralı kolye tasarımlarına ulaşabilirsiniz.

Beyaz ve yeşil başta olmak üzere renkli taşların süslediği Ottoman çerçeveler, küçük yuvarlak altın plakaların sade bir zincir üzerinde dizilmesiyle oluşturulan gerdanlıklar ve damla veya oval şekilli çerçevelerin ucuna yerleştirilen altın püsküllü kolyelerden meydana gelen Ottoman serisi takılar; etnik görünümleriyle boynunuzda göz kamaştırmayı hedefliyor. Yeşil altının parlaklığından faydalanılarak tasarlanmış ışıl ışıl görüntüleriyle Ottoman serisi tuğra kolyeler, altının en saf hali olan 22 ayarda üretilen zarif parçalar olarak beğenilerinize sunuluyor. Yakınlarınızın düğün, nişan, nikah ve benzeri özel anlarını paylaştığınız organizasyonlarda kıyafetlerinizi tamamlayarak ortamın otantik büyüsünü yakalayabileceğiniz tuğralı kolye modellerini yatırım amaçlı kullanmaları için sevdiklerinize hediye olarak da takdim edebilirsiniz.

Siz de farklı ortamlarda kullandığınız aksesuarlarınızda zarafet ile gelenekselliği birleştirmek istiyorsanız, Pirnus Diamond’ın sizler için hazırladığı Ottoman serisine ait tuğralı kolyeleri online katalog üzerinden inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünleri çeşitli kredi kartlarına taksit fırsatlarından yararlanarak dilediğiniz her an satın alabilirsiniz!