NE ARAMIŞTINIZ ?

Lütfen arama istediğiniz kategori veya ürün adını yazınız...

Kolye

Girdikleri her ortamda kadınların ışıl ışıl parlamasını hedefleyen tasarımlarıyla Pirnus Diamond, her zevke ve stile kusursuz şekilde uyum sağlayacak biçimde ürettiği birbirinden şık kolye modellerini incelemek üzere sizleri online mağazasına bekliyor!

Kadınların katıldıkları organizasyonların yanı sıra özel günlerde, ofis ortamında ve günlük hayatta da en sık kullandıkları aksesuar seçeneklerinden biri olan kolyeler; geniş bir yelpazeye yayılan model çeşitliliğiyle Pirnus Diamond’ın ayrıcalıklı ürün kataloğunda beğenilerinize sunuluyor!

Stilinizi Zenginleştirecek Altın Kolyeler!

Antik tarihe kadar uzanan geçmişiyle kıyafetlerini tamamlamak ya da boyun ve omuzlarını ön plana çıkarmak amacıyla kadınlar tarafından şık mücevherler olarak kullanılan kolye modelleri, tarihin izlerini günümüze taşıyan geleneksel motiflerle bezenmiş çeşitleri ve çağdaş çizgide üretilmiş seçenekleriyle kadınlar için hala zarafetin en güzel sembolü konumundadır. Günlük kıyafetlerde şık ve dikkat çekici bir detay olarak kullanıldığı kadar özel günlerde tercih edilen gösterişli kıyafetlerle de mükemmel bir bütün oluşturan kolye modelleri, pratik kullanımları sayesinde tarzınıza basit ama etkili bir dokunuş yapmanızı sağlayan aksesuarlar olarak öne çıkmaktadır.

Pirnus Diamond’ın online kataloğundaki stilinizi tamamlayacak kolye seçenekleri arasında 22 ayar altın kullanılarak üretilmiş modellerden zincirlere kadar pek çok ürün yer alıyor. Etnik tasarımlarıyla dikkat çeken 22 ayar kolye modelleri tek parça veya kolye ucu şeklinde sizlere ulaşırken altın zincir çeşitleri ince ve kalın dokularıyla farklı ihtiyaçlara sunuluyor. Daha çok özel günlerde tercih edilen fantezi kolye modelleri renkli taşlar, halka ya da top objeler ve ince zincirlerle süslenmiş çeşitleriyle öne çıkarken zincir yokmuş hissiyle ucunda pek çok figürü taşıyabilen hayalet kolyeler ise günlük hayatın şık ayrıntıları olarak kullanılmayı bekliyor.  

Zevkinize göre sarı veya beyaz altın alternatifleri arasından seçebileceğiniz kolye modellerine Pirnus Diamond’ın online mağazası üzerinden tek tıkla ulaşabilir ve beğendiğiniz aksesuarları dilediğiniz her an farklı ödeme yöntemlerinden yararlanarak satın alabilirsiniz!