NE ARAMIŞTINIZ ?

Lütfen arama istediğiniz kategori veya ürün adını yazınız...

  • 66 ürün var

Fantezi Kolye

Aksesuarlarında kalite ve yaratıcılığa öncelik verenler için ürettiği sıra dışı tasarımlarıyla ayrıcalıklı bir yere sahip olan Pirnus Diamond’ın gündelik yaşamdan iş hayatına, seçkin davetlerden özel organizasyonlara kadar hemen her ortamda rahatlıkla kullanılabilecek farklı tarzlara sahip altın kolye modelleri, online mağaza sayfalarında sizlere ulaşıyor!

Göz alıcı tasarımları, kullanışlı yapıları ve değişik zevklere hitap eden çeşitleriyle fantezi kolye kategorisi altında toplanan birbirinden zarif kolye modelleri; yarattığınız özgün kombinleri tamamlamak için ihtiyaç duyduğunuz her anda gününüzü kurtarmayı bekliyor!

Özel Günlerinize Şıklık Katacak Fantezi Kolyeler

Sadece yeşil altının parlaklığından yararlanılarak dizayn edilmiş modellerin yanında beyaz, rose, pembe gibi altın çeşitleriyle renklendirilerek zenginleştirilmiş dorika kolye ve altın kolye modellerini de bulabileceğiniz fantezi kolye kategorisinde; değişik tarzları karşılayacak pek çok seçeneğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tasarımlarında ağırlıklı olarak geometrik desenler ile minimal ayrıntıların yer aldığı altın kolyeler, kolye ucunda yoğunlaşan figürler ya da ince şeritler halinde kat kat uzanan zarif zincirlerden oluşuyor. Modern ve geleneksel çizgilerin ayrı ayrı ifadelerinin yanı sıra iki kültürün beraberliğinden doğan şıklığın temsilcilerinin de bulunduğu fantezi kolye kataloğunda, tasarımlarına küçük taşların eşlik ettiği altın kolye modelleri de yer buluyor. Farklı renk ve boyutlardaki top objelerin sıklıkla kullanıldığı dorika kolye ve altın kolye tasarımları bir yandan sade görünümlerine rağmen büyüleyici bir ışıltı sağlarken bir yandan da ağır duruşlarıyla kadınlar için asil bir imaj yaratıyor.

Yakınlarınızın en mutlu anlarını paylaştığınız nişan, nikah, düğün ve benzeri organizasyonlar başta olmak üzere pek çok özel etkinlikte kıyafetlerinizle birlikte ilgi çekici bir şıklık yakalamanıza yardımcı olacak altın kolye seçenekleri için siz de Pirnus Diamond’ın online mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri dilediğiniz her online mağaza üzerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.