NE ARAMIŞTINIZ ?

Lütfen arama istediğiniz kategori veya ürün adını yazınız...

  • 0 ürün var

Harf Kolye

Yeni trendler ışığında tasarladığı modeller ile zamansız parçaları buluşturduğu ayrıcalıklı ürün koleksiyonunda Pirnus Diamond, kadınların özellikle günlük hayatlarında sade bir şıklık oluşturmak için sıkça tercih ettikleri hayalet kolye seçeneklerine göz atmanız için sizleri online mağaza sayfalarına bekliyor!

Oldukça geniş bir yelpazeye yayılan tasarım çeşitliliğiyle ulaşabileceğiniz hayalet kolye modelleri arasından siz de zevkinizi ve kıyafet stilinizi en iyi şekilde yansıtacak dizaynı keşfedebilir ve tarzınıza yapacağınız havalı bir dokunuş ile tüm dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz!

Dikkat Çekici Bir Sadelik İçin: Harf Kolye

İlk bakışta neredeyse fark edilmeyecek kadar ince yapılı bir zincir ile havada asılı duruyormuş görünümü veren kolye uçlarının birleşiminden oluşan hayalet kolye, günümüzde tanımının dışına taşarak ince veya orta kalınlıktaki pek çok zincirli kolye çeşidine verilen bir isim olmuştur. Minimal bakış açısıyla tasarlanan ve bu nedenle sade bir giyim tarzına sahip olan kadınların favori aksesuarları arasında yer alan hayalet kolye modelleri, günlük yaşamda kullanımının yanı sıra özel günlerde de kadınların kombinlerini süslemeye devam eden zamansız öğelerden biridir.

Pirnus Diamond’ın online kataloğundaki büyük titizlikle dizayn edilen hayalet kolye çeşitleri, rose altın başta olmak üzere yeşil ve beyaz altının da usta ellerde işlenmesinden doğan altın kolyelerden oluşuyor. Ağırlıklı olarak kar tanesi, kalp, yıldız, hayat ağacı gibi modern simgeler ile kedi, kaplumbağa, kelebek, kuş ve benzeri hayvan figürlerinin yer aldığı kolye uçlarının zarif zincirlerle muazzam bir bütünlük kurduğu hayalet kolyeler; parlak taşlarla süslenmiş seçenekleriyle göz kamaştırıyor. Modern tasarımların yanı sıra nazar boncuğu, tuğra, semazen gibi sembollerle geleneksel bir havanın kazandırıldığı altın kolye modellerini de bulabileceğiniz Pirnus Diamond’ın online mağazasında, her zevke ve ihtiyaca çözüm sunan aksesuar seçeneklerini rahatlıkla keşfedebilirsiniz.