NE ARAMIŞTINIZ ?

Lütfen arama istediğiniz kategori veya ürün adını yazınız...

  • 4 ürün var

Erkek

Aksesuar üretimi konusunda uzmanlık alanını kadınların oluşturduğu koleksiyonunda çocuklar için dizayn ettiklerinin yanı sıra erkeklere özel üretilmiş takılara da yer veren Pirnus Diamond, birbirinden şık ve kullanışlı tasarımlarıyla göz dolduran erkek takılarını online mağazası üzerinden sizlere ulaştırıyor!

Zarif ve Pratik Modelleriyle Erkek Takıları Pirnus Diamond’da!

Erkeklerin ofis ortamlarında ve özel günlerde gömlek ile pantolondan oluşan klasik kıyafetlerini ya da takım elbiselerini tamamlamak için yararlanabilecekleri erkek takıları, günlük hayatta sportif giyim tarzında da kullanabilecekleri çok yönlü ürünler olarak kullanımınıza sunuluyor. Beyaz ve sarı altının yanı sıra yeşil altının da tasarımlarında yer aldığı erkek takıları, gösterişli detaylara sahip modelleri ve aralarında minimal çizgide üretilmiş çeşitlerinin de bulunduğu geniş bir yelpazeye yayılan ürün seçenekleri ile farklı zevklere hitap edebilmeyi başarıyor.

Pirnus Diamond’ın incelikli ürün koleksiyonundaki erkek kategorisi altında, geleneksel motiflerle süslenmiş ya da modern hatlarla üretilmiş erkek bileklik ve erkek yüzük modelleri yer buluyor. Aralarında örgü biçiminde tasarlanan kelepçe tarzındaki çeşitlerin yanında beyaz ve sarı altının birleşiminden oluşan ve sade tasarımlarıyla dikkat çeken modellerin de yer aldığı erkek bileklik modelleri, pratik klips sistemleri sayesinde oldukça kullanışlı takılar olarak beğenilerinize sunuluyor. Online katalogdaki çeşitli geometrik şekiller kullanılarak tasarlanmış siyah başta olmak üzere renkli taşlarla bezeli erkek yüzük modelleri ise hem günlük kullanımda hem de çeşitli organizasyonlarda erkeklerin şık bir unsur olarak stillerini tamamlamak için kullanabilecekleri ilgi çekici aksesuarlar olarak öne çıkıyor.

Bireylerin özel günlerde yakın arkadaşlarına, eşlerine ve ebeveynlerine zarif bir hediye olarak takdim edebileceği ya da kıyafetlerine hareket katmak için kendileri için tercih edebilecekleri erkek bileklik ve erkek yüzük modellerine Pirnus Diamond’ın online mağazası üzerinden ulaşabilir ve beğendiğiniz erkek takılarını dilediğiniz her an satın alabilirsiniz!