NE ARAMIŞTINIZ ?

Lütfen arama istediğiniz kategori veya ürün adını yazınız...

  • 2 ürün var

Çocuk Küpe

Kadın ve erkeklerin bulundukları her ortama uygun takı seçeneklerini keşfedebileceği Pirnus Diamond’ın online mağazasında, çocuklarınızın da severek kullanabileceği pek çok mücevher çeşidini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Üretiminde yeşil altın kullanılarak tasarlanan birbirinden yaratıcı modellere sahip altın çocuk küpeleri, renkli ayrıntıları ya da sade biçimleriyle her zevki kusursuz şekilde karşılayacak zengin ürün yelpazesiyle Pirnus Diamond’ın online kataloğunda sizleri bekliyor!  

Çocuğunuzun İlk Küpe Tecrübesi, Pirnus Diamond’dan!

Belli bir yaşa ulaştıktan sonra çocukların kulak memeleri delindikten sonra ebeveynleri tarafından anatomik yapılarına uygun küpe takılması, zamanla bir ritüel halini almış ve günümüzde geleneksel bir davranış olarak kabul görmüş bir uygulamadır. Genellikle altın küpeler arasından seçilen ve J tipi modellere öncelik verilen bu uygulama ile çocuklar hayatlarındaki ilk küpe deneyimlerini yaşamış olurlar.

Altının doğallığının geleneksel dokularla birleşmesi sonucu ortaya çıkan kusursuz tasarımlarıyla çocuk küpeleri, ebeveynlerin temel beklentisi olan işlevselliği karşılamanın yanı sıra şık görünümleriyle de göz dolduran ürünlerdir. Renkli taşlardan faydalanılarak oluşturulmuş modern yapılarının her ortamda kullanıma fırsat tanıdığı altın çocuk küpeleri; nazar boncuğu, uğur böceği, kelebek, kalp, çiçek ve benzeri motiflerle süslenerek çocukların sıkılmadan kullanabilecekleri eğlenceli aksesuarlar haline getirilmiştir. Sabit küpe formunda dizayn edilmiş modelleriyle çocukların rahat kullanımına engel oluşturmadığı gibi klipsli tasarımlarıyla ebeveynlerin diledikleri zaman kolaylıkla takıp çıkarabilmelerine de imkân sunan altın çocuk küpeleri, bir yandan çocukların üzerinde şık birer ayrıntı olarak parlarken bir yandan da ebeveynlerin işini kolaylaştıran oldukça pratik takılardır.

İster çocuğunuza ilk takı deneyimini yaşatmak için tercih edebileceğiniz ister yakınlarınızın çocuklarına hediye olarak takdim edebileceğiniz altın çocuk küpelerini siz de Pirnus Diamond’ın online kataloğu üzerinden keşfedebilir ve beğendiğiniz ürünleri dilediğiniz her an kredi kartlarına taksit, ücretsiz kargo gibi imkanlardan faydalanarak sipariş verebilirsiniz.