NE ARAMIŞTINIZ ?

Lütfen arama istediğiniz kategori veya ürün adını yazınız...

  • 0 ürün var

Çocuk Bilezik

Hem yetişkinler hem de çocuklar için ürettiği yaratıcı tasarımlara sahip takılarla her yaştan insanın aksesuar ihtiyacına kaliteli çözümler bulan Pirnus Diamond, eğlenceli detaylarla hareketlendirilmiş çocuk bileziklerini online kataloğunda sizlerle buluşturuyor.

Minimal bakış açısıyla tasarlanmış modelleri ile göz dolduran, pratik kullanımı ile ebeveynler ve çocuklar için kolaylık sağlayan çocuk bilezikleri; bileklerinde pırıl pırıl parlayarak çocuklarınızın neşesini ve enerjisini yansıtacak çeşitleriyle Pirnus Diamod’ın ayrıcalıklı ürün koleksiyonunda beğenilerinize sunuluyor!

Sevimli Detaylarla Tasarlanmış Bilezik Modelleri

Çocuğunuzun bileklerini süslemesi için kullanmanın yanı sıra yakınlarınızın çocuklarının yeni yaşlarını kutladıkları organizasyonlarda hediye olarak da düşünebileceğiniz çocuk bilezikleri; çağdaş çizgilerden ilham alınarak üretilmiş modelleriyle sizlere ulaşıyor.

Ham maddeleri yeşil altından meydana gelen ve parlak yüzeyleriyle göz kamaştırıcı bir etkiye sahip Pirnus Diamond’ın online kataloğundaki çocuk bilezikleri; uğur böceklerinden fil figürlerine, nazar boncuklarından kalp ve çiçek motiflerine kadar pek çok detayla zenginleştirilmiş son derece şık takılardır. Tasarımlarında renkli taşlara da yer verilen bu çocuk takıları, kusursuz bir çember etrafında konumlandırılmış süslemelerden oluşmaktadır. Üzerindeki sembollerden yola çıkılarak altın küpe veya altın kolye modelleriyle kolaylıkla şık ve sevimli takımlar yaratmaya imkân sunan çocuk bilezikleri, tek elle açılıp kapanabilen kelepçe sistemleri sayesinde de hem çocuklar hem de ebeveynler için kullanım kolaylığı sağlar.   

Siz de çocuğunuzun doğum gününde ya da belli bir özel günde şık bir armağan olarak altın bilezik almayı düşünüyorsanız, tasarımlarında çeşitli ayrıntıların buluştuğu çocuk bilezik modellerini Pirnus Diamond’ın online mağaza sayfalarında inceleyebilirsiniz. Değişik kredi kartlarına taksit imkânı ve ücretsiz kargo fırsatıyla sahip olabileceğiniz çocuk bileziklerini günün her saati online katalog üzerinden güvenle satın alabilir ve çocuğunuzun zarif bileklerini Pirnus Diamond kalitesiyle süsleyebilirsiniz.